Cariere

SEF STATIE BETOANE

Oraș de lucru

Tipul job-ului

Studii

SalariuNespecificat

Limbă străină

Permis conducere

Candidatul Ideal

SC FAR FOUNDATION SRangajeaza SEF STATIE BETOANE – punct de lucru Solovastru, jud Mures

  • Studii superioare in domeniul constructiilor
  • Cunostinte PC
  • Permis de conducere cat. B
  • Abilitati de comunicare
  • Experienta in domeniul managementului betonului constituie avantaj
  • Abilitatea si capacitatea de a lucra in echipa

Descrierea jobului

  • Coordoneaza montarea si demontarea statiei (statie mobila – platforme, racorduri apa, racorduri electrice);
  • Organizeaza si controleaza activitatea din statia de betoane in conformitate cu politica si strategia de functionare adoptata de companie;
  • Coordoneaza activitatea de productie si de livrare din statia de betoane;
  • Asigura receptia cantitativa a materiilor prime (ciment, agregate si aditivi), evidenta si inventarierea lunara a acestora (gestiunea materiilor prime);
  • Se asigura de buna functionare a tuturor utilajelor din statia de betoane (instalatie de preparat beton, cife, incarcator frontal) si comunica in timp util eventualele defectiuni aparaute;
  • Opereaza instalatia de preparat beton din computerul statiei conform retetelor existente;
  • Atributii administrative in statia de betoane;
  • Evidenta productiei de betoane zilnice si lunare
  • Raspunde de receptia materialelor, echipamentelor, utilajelor tehnologice conform actelor de insotire si declaratiilor de conformitate.
  • Cercetare piata
  • Contactare potentiali clienti
  • Ofertare
  • Vanzari
  • Facilitarea relatiilor cu autoritatile locale
  • Facilitarea relatiilor cu furnizorii

Oferim:

  • Pachet salarial atractiv
  • Alte beneficii se discuta in cadrul interviului.

Daca ai dorinta de a lucra intr-o echipa de profesionisti, determinata si cu simtul raspunderii, te rugam sa ne trimiti CV-ul pe adresa de e-mail: office@fargrupconstruct.ro.